همه دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  بافت و پس زمینه

  کاغذ دیواری بافت و پس زمینه

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1311

  45,000 تومان
  این کاغذ دیواری تصویر یک پس زمینه ترک خورده است. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1315

  45,000 تومان
  این پوستر دیواری به عنوان یک پس زمینه با سایه های مشکی رنگ در گوشه های آن به چشم می آید. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1319

  45,000 تومان
  پوستر دیواری شن ریزه های سفید رنگ در پس زمینه مشکی و دودی رنگ پخش شده است. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1320

  45,000 تومان
  پوستر دیواری شن ریزه های پخش شده از بالا به پایین در یک پس زمینه دودی رنگ. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1322

  45,000 تومان
  این پوستر دیواری تصویر بخارهای رنگی صورتی و آبی که در حال پخش شدن است. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری بافت و پس زمینه -1344

  45,000 تومان
  این کاغذ دیواری پس زمینه طرح چوبی می باشد. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.