همه دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  لاکچری

  کاغذ دیواری لاکچری

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کاغذ دیواری لاکچری-1016

  65,000 تومان
  این طرح به صورت سه بعدی نقاشی شده است ، به رنگ طلایی بر روی پس زمینه اثر گچ با فلز. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری لاکچری-1018

  65,000 تومان
  طراحی غنی و باشکوه گلدار با رنگ پایه خاکستری و پس زمینه بافت چسبیده، شامل پروانه ها می شود. گل های ارکیده را در رنگ های مختلف نمایش می دهد. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری لاکچری-1019

  65,000 تومان
  کاغذ دیواری لاکچری با طراحی غنی و باشکوه گلدار با رنگ پایه خاکستری و پس زمینه بافت چسبیده، شامل پروانه ها می شود. گل های ارکیده را در رنگ های مختلف نمایش می دهد.نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری لاکچری-1020

  65,000 تومان
  کاغذ دیواری لاکچری با طراحی غنی و باشکوه گلدار با رنگ پایه سفید و پس زمینه بافت چسبیده . نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری لاکچری-1021

  65,000 تومان
  طراحی غنی و باشکوه گلدار با رنگ پایه سفید و پس زمینه بافت چسبیده. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری لاکچری-1022

  65,000 تومان
  طراحی کاغذ دیواری گل های سه بعدی بافت دیجیتالی، یک طرح کلی و بزرگ شامل گل طلایی و برگ و پروانه است. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شودو شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.