همه دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  هنری

  کاغذ دیواری هنری

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کاغذ دیواری رویایی-7012

  45,000 تومان
  عکس های عکاسی از زن، بر روی کاغذ با کیفیت بالا. رنگ های متضاد غنی، عنصر رنگی این طرح را برجسته می کنند. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  کاغذ دیواری هنری-4012

  45,000 تومان
  طراحی کاغذ دیواری دیجیتالی چاپ شده با الگوی منظره و نقاشی برگها به وسیله آبرنگ. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری تجسمی-2510

  45,000 تومان
  کاغذ دیواری از مجموعه کالکشن تجسمی که شاخه ای با میوه های قرمز رنگ در کنار برگهای سبز را به تصویر کشیده است نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری زیبایی و مد -1428

  45,000 تومان
  کاغذ دیواری از مجموعه کالکشن زیبایی و مد که در آن قطره های کرم را در زمینه سفید رنگ به تصویر کشیده است .این تصویر مناسب برای سالن های زیبایی میباشد نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.

  پوستر دیواری نقاشی -4409

  45,000 تومان
  پوستر دیواری برج ایفل به صورت یک اثر نقاشی کرده است.

  کاغذ دیواری رویایی-7014

  45,000 تومان
  یک منظره از اسب وحشی، قلب و رویاهای شما را با این تصویر نمایش می دهد. نکته : قیمت محصول برحسب متر مربع محاسبه می شود و شما مشتری عزیز می توانید بجای تعداد ، متراژ خود را وارد نمایید.